Služby - CITEN - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Autoservis > Služby
 

Pravidelné servisní prohlídky dle rozpisu výrobce
- využíváme elektronické databáze požadovaných úkonů, sledování servisní historie Vašeho vozu v našem servisu. Součástí každé prohlídky je vyčítání pamětí a diagnostika elektronických jednotek Vašeho vozu, nastavení servisního intervalu a podobně.

 
 

Opravy vozidel po havárii
- provádíme veškeré mechanické, klempířské a lakýrnické práce související s opravou Vašeho vozu po havárii. Zařizujeme prohlídku likvidátorem pojišťovny a komunikaci s pojišťovnou.

 
 

STK a měření emisí
- informujeme Vás o blížícím se termínu STK, připravíme Váš vůz, změříme emise a absolvujeme za Vás samotnou prohlídku - to vše obvykle během jediného dne

 
 

Kontroly brzdových soustav
- kontrola stavu brzdové kapaliny, měření bodu varu, kontrola házivosti kotoučů, kontroly a opravy parkovací brzdy. Pro opravy používáme výrobky předních dodavatelů pro automobilový průmysl, jako jsou ATE, BREMBO, BENDIX…. Pro opravy používáme speciální přípravky předepsané výrobcem automobilů.

 
 

Kontroly podvozkových skupin
- výměny poškozených komponent, kontroly a seřízení geometrie náprav.

 
 

Výměny rozvodových sad a vodních pump
- používáme díly a postupy schválené výrobcem automobilu garantující bezproblémový provoz motoru Vašeho vozu.

 
 

Servis klimatizací
- dezinfekce vnějšího okruhu klimatizace (doporučováno provádět minimálně 1x ročně), kontroly jednotlivých komponent vysokotlakého okruhu, vyčištění a doplnění chladiva (1x za dva roky), výměny netěsných a vadných dílů, které jsou příčinnou ztráty funkce klimatizace.

 
 

Výměny autoskel
- nabízíme vyřízení pojistných událostí s možností úhrady opravy přímo od pojišťovny našemu servisu bez Vaší účasti.

 
 

Výměny spojkových sad
- včetně dvouhmotých setrvačníků, popř. jejich pevných náhrad.

 
 

Montáže tažných zařízení a dalších doplňků
- používáme pouze homologovaná tažná zařízení a odpovídající elektrickou instalaci, která následně negativně neovlivňuje elektronické prvky Vašeho vozu.

 
 

Zvyšování výkonů a snižování spotřeby motorů
- používáme úpravy software řídících jednotek motorů od firmy X-tuning. Chiptuning je softwarová úprava řídící jednotky auta, která vede ke zvýšení výkonu motoru. Jde o přeprogramování elektronického paměťového bloku se sériovým programem. Chiptuningem se optimálně upravuje charakteristika vstřikování, poměr vzduchu a paliva, zapalování a využití kvalitního paliva. U turbomotorů se při chiptuningu také zvyšuje plnící tlak turbodmychadla. Všechny úpravy při chiptuningu spočívají výhradně v úpravě softwaru řídící jednotky. Neprovádí se žádný mechanický zásah do motoru. Výsledky chiptuningu nejsou subjektivní, ale dají se velmi dobře vyhodnocovat.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky